FAQ  •  Registracija  •  Login

FUTSAL EUROPSKO PRVENSTVO 2012

<<

forza morocco

VIP član

Post 01 vel 2012, 09:31

evo pa ako netko želi iznit mišljenje ili komentar vezano za utakmice prvenstva koje se trenutno igra u našem gradu...

moj mali doprinos

Hrvatska - Rumunjska 2:1
<<

Giggs

Novi član

Post 01 vel 2012, 19:52

navijanje, nadan se, u subotu mora ić na viši nivo! al pohvalno je bilo vidit za prvi put oni broj gledalaca...

inače, marinovićeva igra s igračen na leđima je stvarno fenomenalna! momak je nosija cilu ekipu drugo poluvrime!
<<

ivan.sk

Član

Post 01 vel 2012, 20:12

i danas navijanje lipo. nikoga u dvorani. tako mi je baren mali reka. umjesto da dile karte i tako mali balun reklamiraju oni naplaćuju karte za ove utakmice i onda niko ne dolazi gledat.
<<

PUMPLE

Član

Post 01 vel 2012, 21:19

ivan.sk napisao:i danas navijanje lipo. nikoga u dvorani. tako mi je baren mali reka. umjesto da dile karte i tako mali balun reklamiraju oni naplaćuju karte za ove utakmice i onda niko ne dolazi gledat.

Koliko ja znam škole, fakulteti, a i neke udruge su dobile karte pa su se tako tamo i podilile, a sad druga je stvar ta šta se nikome nije dalo doć po ovoj zimi gledat futsal. Inaće, ja sam bia, a skupilo se oko 700-800 ljudi.
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 02 vel 2012, 10:43

PUMPLE napisao:
ivan.sk napisao:i danas navijanje lipo. nikoga u dvorani. tako mi je baren mali reka. umjesto da dile karte i tako mali balun reklamiraju oni naplaćuju karte za ove utakmice i onda niko ne dolazi gledat.

Koliko ja znam škole, fakulteti, a i neke udruge su dobile karte pa su se tako tamo i podilile, a sad druga je stvar ta šta se nikome nije dalo doć po ovoj zimi gledat futsal. Inaće, ja sam bia, a skupilo se oko 700-800 ljudi.

Možda bi članovi udruge za mali nogomet išli gledat futsal bez obzira na zimu da su nama tili dat karte. Samo su vjerojatno računali da smo mi jedini zainteresirani za kupit kartu pa onda ako nama daju kome će je prodat?
Mislim da bi im puno pametnije bilo da su nam podilili karte za ove dane kad ne igra Hrvatska, al šta je tu je...

Sinoć gledan na eurosport2 Portugal:Azerbejdžan - odlična utakmica sa puno šansi i izvrsnih obrana vratara, par vrhunskih voleja nakon kornera i promašena prazna branka sa po metra...
<<

josip

VIP član

Post 02 vel 2012, 12:15

Mass Sarr iz Azerbejdžana :) http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Pho ... 405_w2.jpg

Dosad daleko najbolja utakmica Portugal Azerb...
<<

forza morocco

VIP član

Post 02 vel 2012, 15:39

ovi golman je oklopljeniji od mene :)
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 02 vel 2012, 20:53

Rumunji dobili Čehe 2 razlike (3:1) i osigurali četvrtfinale. Odlična utakmica sa puno šansi i odličnih obrana vratara. Česi na kraju nisu pokušavali vadit vratara, valjda su procijenili da im je veći rizik da prime gol.
Sad nas tribaju dobit dva razlike i oni prolaze, a mi ispadamo...
<<

forza morocco

VIP član

Post 02 vel 2012, 21:17

ima san dojam da bi česi mogli dobit, ali puno je baluna otišlo nigdi, imali su i slobodnjak za 2:2 pa iz kontre primili treći

nakon obe utakmice, smatran da sa ozbiljnim pristupom ne možemo izgubit od Čeha, pogotovo ako budemo igrali ka u prvoj utakmici...
<<

miho

VIP član

Post 02 vel 2012, 23:33

imamo situaciju iz snova,ovo je velika prilika ,a šta se tiče karata slažen se sa Vicon ,mi iz UMN-a ne bi gledali jel zima za poć pogledat
Alistair McCoist
<<

miho

VIP član

Post 02 vel 2012, 23:37

ali čovjek dana je ukrajinac koji je zabija tri gola ,dva sebi i jedan slovencima
Alistair McCoist
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 03 vel 2012, 11:57

forza morocco napisao:ovi golman je oklopljeniji od mene :)

Jesi li računa i kušine na torzu? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
<<

forza morocco

VIP član

Post 03 vel 2012, 14:13

naravno da ne, to okolo mene zoven "prirodna zaštita" :):)
<<

dena

Česti član

Post 04 vel 2012, 01:11

Vinnie Jones napisao:Ma,mene zanima skroz jedna druga stvar.
Je li UMN nabavio određeni broj karata za EURO u Spaladium areni i podijelio ih mukte sudcima i delegatima uz napomenu da obavezno moraju pogledat bar 50% utakmica.Radi edukacije,naravno.Nema bolje stvari nego kad nešto u životu možeš nučit o svojoj profesiji i to mukte.
P.S.Ja sam svojim igračima nabavio karte jer od viška glava ne boli!!!

Vinnie Jones napisao:
josip_radic napisao:UMN je poslao nekoliko službenih dopisa (počevši od mjeseca prosinca 2011.) odgovornima u HNSu vezano za Euro futsal 2012 u Splitu u kojima je molio besplatne ulaznice kako bi SVI naši natjecatelji imali osiguranu besplatnu kartu za svaki dan i kako ne bi dvorana zjapila onako otužno prazna u danima kada ne igra naša reprezentacija. Nažalost, nismo dobili potvrdan odgovor već smo kao UMN dobili 20 kompleta ulaznica.
Dalje, ne bih ništa komentirao, osim možda konstatirao da bi dvorana bila vjerojatno posjećenija da su se besplatne ulaznice dijelile ciljano. Ponavljam, ni riječi ne bih rekao da nismo dobili ulaznice u danima kada igra reprezentacija Hrvatske jer je bilo za očkivati dobar posjet i lijepi prihod od ulaznica u tim danima, ali nikako ne shvaćam da nismo kao UMN-Split mogli dobit ulaznice za ostale dane.
Ali o to po tom...

Bolje da dvorana zjapi prazna kao danas nego da se podijele ulaznice ljudima koji žive za mali nogomet.
Nažalost,ovo su druga vremena pa nikom nije palo napamet da ponovi praksu sa Mediteranskih igara i prvenstva europe u atletici 90-e godine kada je u svit išla slika punog Poljuda svaki dan.Šteta.
Veliki pozdrav gospodi iz HNS-a( i onoj u Remetincu ) !!!

"Bravo" za HNS. A šta smo drugo mogli i od njih očekivat? Ja nisan bio danas radi sniga a svaki dan idem i nekad kupin ulaznicu a nekad mi je neko da isprid. jućer kad san kupova ulaznicu ona šta prodaje mi govori da nema onih jeftinih karat pa san kupio onu od 40kn. kad san uša u dvoranu ima san šta vidit. prazna dvorana. ko tu koga j... znan, oni nas. "Bravo" za HNS
<<

ivan.sk

Član

Post 04 vel 2012, 11:56

A po novinama će pisat da su pali rekordi gledanosti. Ko i u cjeloj državi sve će se ućinit da se lažno piše kako bi se moglo reć da je organizacija uspila. Umisto da se pokriju ušima oni će nakon ovoga na sva usta hvalit svoju organizaciju. Tako je to kad iza sebe imaju mšineriju novinara kojima plate sendvić i pivu i oni pišu što im se reće da napišu.
Sljedeće

Vrati se na: Općenito