FAQ  •  Registracija  •  Login

KORPO MORTO 2011-2012

<<

alvaro recoba

Član

Post 04 lis 2011, 16:52

evo sad i vi imate vaše stranice pa se možete baviti sa sobom i analizirati svoje utakmice ove sezone,a ima se tu i šta analizirat,pokrenuo sam inicijativu da vam se kao ekipi dodijeli zlatna plaketa udruge KIKS-za pomoć levatima i polovnim igračima-kao ekipi sa najmanje šanse za napredak u povijesti u.m.n-Split.Sada očekujem vaše odgovore i paljbu sa svih strana,ali sam se dobro pripremijo i sa svojim suradnicima spremam i akcijski plan pod naslovom Kako pomoći kad nema pomoći i kad nemaš kome pomoći-očekuje se iscrpna analiza sljedečeg kola sa analizom za svakog igraća posebno,do tad vas pozdravljam uz želju da šta bolje odigrate iduču utakmicu:)
recoba-bog nogometa
<<

pavegolgeter

VIP član

Post 04 lis 2011, 17:24

Alvaro brate pomozi mi ....tehnika mi je losa tesko se krecem tribam tvoju pomoc pod hitno....
Puni sve...
<<

alvaro recoba

Član

Post 04 lis 2011, 17:35

pavegolgeter napisao:Alvaro brate pomozi mi ....tehnika mi je losa tesko se krecem tribam tvoju pomoc pod hitno....

Dududu-sori pave,nema ti pomoći :) a još jučer san ovde čita da si nikad spremniji,da trčeš tri km-koliko ono minuti?+još se nudiš u prvu ligu ka sidrun.......ej čovječe pa ti si pavegolgeter netriba tebi moja pomoć tebi treba balakov da te priporodi.....sve san ti reka moj pave........rad,rad i samo rad i rezultat neće izostati ha ha ha-nemoj dolazit na ove stranice,naljutit će se momci iz mrtvih tila da in upadaš u njihov forum....misliče da ih sprdaš...aj sad otrći 2 kruga oko marjana za zagrijavanje pa čemo nastavit.....:)
Zadnja izmjena: alvaro recoba; 04 lis 2011, 17:49; ukupno mijenjano 1 put/a.
recoba-bog nogometa
<<

pavegolgeter

VIP član

Post 04 lis 2011, 17:37

alvaro recoba napisao:
pavegolgeter napisao:Alvaro brate pomozi mi ....tehnika mi je losa tesko se krecem tribam tvoju pomoc pod hitno....

Dududu-sori pave,nema ti pomoći :)

brate ne odustaj ne budi u banani :(

aj javi mi se na mail ako imas kakav savjet : volimuanus@gmail.com
Puni sve...
<<

alvaro recoba

Član

Post 04 lis 2011, 17:55

pavegolgeter napisao:
alvaro recoba napisao:

Dududu-sori pave,nema ti pomoći :)

sigurno ti je pun sandučić,zato se teško krečeš........moj pave reci ti meni jeli pljuješ ili gutaš?dosta je bilo zajebancije,ipak su ovo ozbiljne teme....hahaha
recoba-bog nogometa
<<

pavegolgeter

VIP član

Post 04 lis 2011, 22:14

alvaro recoba napisao:
pavegolgeter napisao:
alvaro recoba napisao:Dududu-sori pave,nema ti pomoći :)

sigurno ti je pun sandučić,zato se teško krečeš........moj pave reci ti meni jeli pljuješ ili gutaš?dosta je bilo zajebancije,ipak su ovo ozbiljne teme....hahaha

gutam na veliko:)

ne budi pizda obeca si brda i doline sad pomagaj
Puni sve...
<<

alvaro recoba

Član

Post 05 lis 2011, 07:53

Sad bi svi tili da in pomognem,a prosle sezone mi je skoro propa trening centar u kojeg sam ulozio milijune radi takvih sta misle da znaju i mogu sami,stvarno mi je dosta svega-odlazim iz hrvatske a ti pave snađi se sam,ipak cu ti dat jos jedan savjet-isprazni sanducic,lakse ces se kretat,i ne gutaj svasta-previse bjelancevina,jesi vidija kako n.đokovic izbacija sranja iz prehrane i sad leti-
recoba-bog nogometa
<<

alvaro recoba

Član

Post 11 lis 2011, 08:19

Evo mene kako sam i obecao sa detaljnom analizom vase posljednje utakmice:broj 1 u kojeg niste imali povjerenja na pocetku lige se pokazao kao vas spasitelj..zato dobiva pozitivnu ocjenu,najbolji je opet bio broj 4 koji nosi vasu igru,broj 5 je vasa radilica i borac,broj 6 je usporen i nek pređe na šah jer za nogomet nije,broj 7 unatoc kilazi je dinamicniji od 6ice,imate i par muha bez glave kojima nisam zapamtija brojeve jer su nebitni i letaju bez veze,broj 9 nek proba balet,broj 10 zadnji put najbolji jer se nije ni pojavijo a i inace je nebitan u igri tako da nek proba izostat jos neku utakmicu zajedno sa voditeljem jer ste jaci kad ih nema-ispricavam se ako sam nekoga izostavijo,nisan želio trosit prostor nja njih sto sve govori-usput cestitam na pobjedi i nadam se da to nije bila slucajnost jer mislim da uz malo moje"motivacije" necete bit zadnji
recoba-bog nogometa
<<

alvaro recoba

Član

Post 17 lis 2011, 20:50

Kao sto vidim,vi opet po starom,izgleda da vam prije svake utakmice moram napisat nesto da bi vi odigrali,mozda trebam odustat od vas jer ste promasen slucaj,ali kako to nije u mojoj prirodi nastavit ču vas podjebavat jer niste drugo ni zasluzili s obzirom kako igrate.Bojim se da polako ali sigurno putujete u niži rang-sretan put luzeri....a toliko sam htio napisat nešto pozitivno
recoba-bog nogometa

Vrati se na: Općenito