FAQ  •  Registracija  •  Login

namištanje utakmica

<<

shevchenko

Član

Post 14 ruj 2011, 11:22

pokrećem ovu temu jer uvik ima priča o namištanju, a siguran sam da ima i namištanja utakmica. problem je šta se ne može dokazat. tija bi da budemo konstruktivni u raspravi i da ne preraste u međusobno optuživanje bez argumenata.

osim par ekipa u prvim ligama ostale ekipe su više/manje rekreacija pa mi nije jasno zašto neko namišta utakmicu?! je li toliko bitno koja se liga igra?
jedino vidin razliku između liga mladih u dvorani i vanka pa eto tu vidin i motiv za neko namištanje radi opstanka/prolaza. a je li igraš 2. ili 3. ligu mladih ili 2. ili 3. ligu veterana mi pari svejedno.

kroz ovu temu bi tija da se to namištanje osudi i da se ljudi koji se time bave srame svojih postupaka. jer koliko san uočija oni su još i ponosni jer su zaj...ali nas ostale. s druge strane ima dosta priča da je nešto namišteno a nije nego se rezultat tako poklopi pa treba bit oprezan da se koga bez razloga ne stavi na stup srama.

uzet ću primjer ekipe kljaci iz 3. veteranske lige. prošlu sezonu su osvojili 29 bodova od čega:
6 bodova prvih 13 kola uz omjer 1-3-9
23 boda drugih 13 kola uz omjer 7-2-4 (od 4 poraza 3 su protiv direktnih konkurenta za opstanak)
ovo su ostvarili bez da su doveli pojačanja a voditelj se hvali po dvorani da u svakoj ekipi ima nekog svog bivšeg igrača i da on sigurno neće ispast.

kako riješit ovaj problem?
<<

shevchenko

Član

Post 10 lis 2011, 09:11

dvista ulaza na temu u manje od misec dana i nijedan komentar?!
nije moguće da na ovu temu niko ništa nema za reć?!
<<

PAGO

Član

Post 10 lis 2011, 16:46

shevchenko napisao:uzet ću primjer ekipe kljaci iz 3. veteranske lige. prošlu sezonu su osvojili 29 bodova od čega:
6 bodova prvih 13 kola uz omjer 1-3-9
23 boda drugih 13 kola uz omjer 7-2-4 (od 4 poraza 3 su protiv direktnih konkurenta za opstanak)
ovo su ostvarili bez da su doveli pojačanja a voditelj se hvali po dvorani da u svakoj ekipi ima nekog svog bivšeg igrača i da on sigurno neće ispast.

pametnome dovoljno!
<<

feniks 81

Novi član

Post 12 lis 2011, 12:38

ima namištanja u svim ligama to je sigurno, zašto neke ekipe odgađaju utakmice, posebno u drugom dijelu, zna se zašto, da vide kako stoje na tablici i onda kreće kupnja i prodaja, a opet ima pomoći od sudaca za neke ekipe, pa to više svi znaju ali svi šute, mislim da nijedna sezona nije regularna

Vrati se na: Općenito