FAQ  •  Registracija  •  Login

udruga za pomoč levatima i polovnim igračima-kiks-UPLP-KIKS

<<

alvaro recoba

Član

Post 09 stu 2010, 16:07

Ako neko želi prijavit kolegu i suigrača,nudi se stručna pomoč u usavršavanju nogometnog znanja i poboljšavanju psihofizičkih i motoričkih funkcija,te pomaganje u usvajanju osnovnih nogometnih vještina(primanju i dodavanju-te razumijevanju same igre)-pojedincima ne garantiramo kompletno usvajanje gore navedenog poradi nedostatka osnovne inteligencije,ali naprednim učenicima garantiramo uspješno štopavanje lopte kroz par mjeseci-tečaj je besplatan i upisuje se u člansku iskaznicu(odma ispod slike)sve informacije i upite upišite na ovo stranici
recoba-bog nogometa
<<

analiza12

Novi član

Post 09 stu 2010, 16:46

Evo ja iman par igrača za prijavu:numero 10,13,15,8,4,6 i 9-svi iz ekipe gof,samo pazi da se tečaj ne preklapa sa njihovin treninzima,mogli bi bit preumorni za ligu i onda izostane rezultat(ka i hajduk)
I JA SAM NUMERO 10-
<<

alvaro recoba

Član

Post 12 stu 2010, 13:11

moliv vas da malo usporite sa vaša prijava,zbog prevelikog broja prijavljenih jogadores,članovi udruge KIKS razmišljati o angažman još vrhunskih stručnjaka na polju fizičke pripreme i ovim putem pozvati sva voditelje i trenere na zajedničku suradnju-u cilju ostvarivanja vrhunskih rezultata naši polaznika-angažirali smo i vrhunske skaute tako da se ne začudite ako na tribinama tijekom utakmicama vaših liga bude nešto više ljudova nego inače-to su naši skauti i oni če analizirati igre pojedinaca u cilju filtriranja najboljih polaznika za našu akademiju antitalenata-još jednom hvala i očekujem sve više prijava od jogadores i voditelja-trenera!.....srdačno vaš Alvaro Recoba-bog nogometa!
recoba-bog nogometa

Vrati se na: Općenito