FAQ  •  Registracija  •  Login

GOF 2010

<<

garry

VIP član

Post 31 kol 2010, 14:01

Pozdrav svim igračima ekipe GOF.
Želim vam uspješnu sezonu 2010/2011 u Vb ligi UMN - Split
Vaš voditelj Garry.
<<

jebako

Član

Post 31 kol 2010, 14:36

sta je sad ovo ima bit da je gary upa u novu ekipu
SACUVAJ ME BOZE LJIGAVIH VODITELJA
<<

gavra stari plac

VIP član

Post 31 kol 2010, 14:54

jebako napisao:sta je sad ovo ima bit da je gary upa u novu ekipu

ista ekipa al drugo ime
<<

jebako

Član

Post 31 kol 2010, 15:00

a debilnog imena.......kakva ekipa takvo im i ime
SACUVAJ ME BOZE LJIGAVIH VODITELJA
<<

gavra stari plac

VIP član

Post 01 ruj 2010, 10:36

garry napisao:
jebako napisao:a debilnog imena.......kakva ekipa takvo im i ime

Poslušaj me samo još jednom dragi Jebako!Zaista se nemam volje prepucavati sa tobom preko foruma.Ja nemam ništa protiv tvog imena-jebako.Ti očigledno imaš nešto protiv i mene i ekipe koju vodim.Volia bi da nas pustiš na miru,to se zove elementarna pristojnost.Više neću odgovarat na tvoje komentare.Valjda će ti onda bit nezanimljivo bavit se mojom ekipom.Drugo:ne mogu sve ekipe malog baluna pri UMN Split bit super,mi smo takvi kakvi smo i guštamo u malom balunu-to je cilj i svrha.Aj,kad me di god vidiš,javi mi se,ti me očito znaš.Volia bi vidit tj.upoznat takvog stručnjaka ka šta si ti.Možda nešto popravimo u našoj igri nakon razgovora s tobom.Ili nas toliko ne voliš pa nam nećeš udijeliti niti jedan dobar savjet.Peta liga je taman za nas.Zanima me koju ti ligu igraš?
Pozdrav mom prijatelju GAVRI i želim njegovoj novoj-staroj ekipi što brži ulazak u dvoranu jer znam da im je to cilj!

pozdrav garry i samo nek se igra
<<

pavegolgeter

VIP član

Post 01 ruj 2010, 12:40

kad pocima 5 liga
Puni sve...
<<

pavegolgeter

VIP član

Post 01 ruj 2010, 13:10

hvala
Puni sve...
<<

Nesta14

Član

Post 01 ruj 2010, 18:28

Garry, može koja korisna informacija s plenuma ako ih je bilo kad se vratis jer niko od nas nije bia?
radujen se bas sta igramo istu ligu! haha..
<<

garry

VIP član

Post 01 ruj 2010, 19:29

Nesta14 napisao:Garry, može koja korisna informacija s plenuma ako ih je bilo kad se vratis jer niko od nas nije bia?
radujen se bas sta igramo istu ligu! haha..

Tribalo bi ti sve bit ovdje na forumu do ponediljka a ako ne bude onda trebaš nazvat UDRUGU tj.Ozrena u pon. oko 13 h.Izvučeni su ti i parovi Liga kupa.Sve će ti bit na INTERNETU.
Pozdrav i vidimo se na prvom kolu.Druženje se nastavlja.
<<

Nesta14

Član

Post 01 ruj 2010, 23:15

Ok.. bia san nesto cua da je kapetan otisa i da mozda necete igrat ali drago mi je sta nastavljate. vidimo se!
<<

blancoo

Novi član

Post 02 ruj 2010, 13:30

JADNA MOJA UDRUGA .....ZAJEDNO S PREDSJEDNIKOM I CLANOVIMA.....POCETAK SEZONE A NISTA SE NE ZNA.....KOJI SU NOVITETI OVE NOVE SEZONE?
NOVA WEB STRANICA???????'HAHAHAHAHAHAHAA
DAJ AJTE CA ...I UOZBILJITE SE..
LJUDI ZIVE ZA OVU LIGU ....A VI SE SPRDATE S NJOM......OBICNI JADNICI....E MOJI
SVAGUSEVCI!!!!!!!!!!!
<<

Izbornik

Član

Post 02 ruj 2010, 13:57

blancoo napisao:JADNA MOJA UDRUGA .....ZAJEDNO S PREDSJEDNIKOM I CLANOVIMA.....POCETAK SEZONE A NISTA SE NE ZNA.....KOJI SU NOVITETI OVE NOVE SEZONE?
NOVA WEB STRANICA???????'HAHAHAHAHAHAHAA
DAJ AJTE CA ...I UOZBILJITE SE..
LJUDI ZIVE ZA OVU LIGU ....A VI SE SPRDATE S NJOM......OBICNI JADNICI....E MOJI
SVAGUSEVCI!!!!!!!!!!!

Mislim da si promasija udrugu... Ovo je ipak Malonogometna udruga, vise bi ti odgovarala neka psihijatrijska... ;)
Bebiću Ante, Clasicov dijamante!!!
http://www.mnkelclasico.net
<<

Nesta14

Član

Post 02 ruj 2010, 22:59

garry poslalo nas ipak u 5. A ligu tako da nista od nasih ponovnih susretanja nazalost.a nista mozda dogodine u cetvrtoj!
<<

garry

VIP član

Post 02 ruj 2010, 23:54

Nesta14 napisao:garry poslalo nas ipak u 5. A ligu tako da nista od nasih ponovnih susretanja nazalost.a nista mozda dogodine u cetvrtoj!

Viruj mi,iskreno mi je žao.Možda će mi baš tih 6 bodova nedostajati za Ligu uefa.Nema veze,nadoknadićemo te bodove protiv neke druge ekipe.Vama želim što bolje rezultate i naravno ulazak u višu ligu.
POZDRAV!
<<

Gayathlaj 7

Član

Post 03 ruj 2010, 09:00

2010-04-18 19:37:30

garry
Česti član
Registriran: 2007-10-01
Komentari: 377

Re: 4. liga mladi

Dobro je ekipa,smirite se,NE VOLIMO MI NJIH,NE VOLE ONI NAS I GOTOVA PRIČA.Najbitnije je da smo mi danas odigrali dobro i da smo dobili ljutog protivnika.Ne želim polemizirat sa nikim a posebno sa njima.Ako bude sriće srešćemo se sa njima dogodine i na travi jer mi sigurno nastavljamo.Važno je druženje,zato smo se i osnovali.Uvik će ti u ligi bit dražih i mržih ekipa.Sa Etirijem,GT,Liverpoolom i MG možemo igrat 10 puta u sezoni i uvik će bit i korektno i veselo a sa nekima je uvik na nož i to je tako.
Pozdrav svim zaljubljenicima u mali balun aonima koji ovo doživljavaju puno osobnije ne mogu pomoć,to je neizlječivo.
POZDRAV!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gospodine Garry ispričavam se unaprid za ovo malo prostora šta ću vam uzet na vašem postu i kako mogu između redaka svatit naša ekipa spada u one : koje vi ne volite,nedobronamjerne i neizljećive.
Ja stvarno mislim da kao zajednica(klub) nemamo nikakvu mržnju prema vama osobno pa tako i prema vašoj ekipi.
Ja sam lani odgovoria gavri i vama - mislim da me gavra svatija .
Ja san bija 2sezone u kazni i nisan bija direktno u klubu (samo tribina)---ove godine momci su želili da preuzmem s glavnim trenerom koji je još u kazni klub i da krenemo od početka di smo bili i prije 10god.
Mi smo bili 3 a sad smo 5 liga---nikad nam ništa niko nije darova a uzeli su nam dosta.
Ja i većina momaka ne patimo di se igra i koja je liga---igramo za kvart i gušt ................
Da ne duljim javia san se samo je ste vi ka stariji i neki od nas su vas uvridili a vi po meni niste baš spustili balun na zemlju:
-NE VOLIMO MI NJIH,NE VOLE ONI NAS I GOTOVA PRIČA---- ja vas ne mrzin niti ću to poticat
-Ako bude sriće srešćemo se sa njima dogodine i na travi jer mi sigurno nastavljamo---zašto vas pali igrat s nekim koga ne volite i prizivate sreću da se opet susretnete s grupom neizljećivih ?????.
- smeta me ovo "AKO BUDE SREĆE" jer je povezujem s jednom pismon koja mi nije draga ali dobro ako stojite iza svojih rići prića vam ne pije vodu jer ako smo mi takvi ka šta ste vi rekli onda bi takve želia izbjeć a ne se srest s njima i to ako buda sreće.
Malo sam odužia ali san ima putribu to reć .....................NIJE ZLONAMJERNO
Gospodine Garry ja vam se neću ovde više pojavljivat da vas ne remetim i da ne ispadne da provociram.
Ja ću doć prije utakmice pružit ruku -- znan da posli nećemo na pivo ali mi ka voditeli tribamo stat na žogu.
MIR S VAMA
Sljedeće

Vrati se na: Općenito