FAQ  •  Registracija  •  Login

Ideje, prijedlozi, inicijative

<<

DON FABIO

VIP član

Post 15 pro 2010, 01:10

Nije nego MNK KMAN-FOTOKOPIRNICA TEMPERA, nemoj ti meni ime kluba pisat malim slovima. Kuketino, jesi vidia, tvoje ime se spominje, apostrofira te se, jesi li uznosan :)?
F-OFF!!!
<<

ivan.sk

Član

Post 15 pro 2010, 01:48

dugogodišnji sam čitatelj sportneta. to je najbolji portal za sport u nas i znam da nije lako uć u njihov medijski prostor. dije kraj vašim dobrim potezima? opet i opet ne znan šta drugo reć: FALA VAM!
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 15 pro 2010, 09:30

10 napisao:mora san se logirat

ne zove se ekipa mnk Kman nego mnk Kman FOTOKOPIRNICA TEMPERA tako da, molin lipo, ubuduce di god se pise da se tako i oslovljavamo

fala

Dva puta te se spomene u tekstu (po dobrome) i ti se bunis :)
Zezam se. Svi ovi nasi pokusaji medijskog eksponiranja su upravo motivirani zeljom da olaksamo pronalazak sponzora nasim ekipama, a nadamo se kad bude malo bolja gospodarska situacija da bismo mogli privuc i sponzore udruge kao cijeline.
Zato je ovo ozbiljan propust i s pravom se ljutis. Ja ti se ispricavam, to je iskljucivo moja greska, ja sam provjerava tekst prije nego sta sam ga posla gore.
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 15 pro 2010, 09:47

ivan.sk napisao:dugogodišnji sam čitatelj sportneta. to je najbolji portal za sport u nas i znam da nije lako uć u njihov medijski prostor. dije kraj vašim dobrim potezima? opet i opet ne znan šta drugo reć: FALA VAM!

Najvise mozemo zahvalit dobroj volji osnivaca i dugogodisnjeg glavnog urednika Sportneta Bernarda Jurisica, naseg splicanina. S druge strane odlicna posjecenost nasih web stranica (40.000 posjeta mjesecno, odnosno oko 2.500.000 klikova) cini nas interesantnom publikom za sportske portale.
Naravno, nicega nebi bilo da se nije nasla osoba voljna pisat izvjestaje s nasih utakmica na volonterskoj osnovi.
<<

PAGO

Član

Post 26 pro 2010, 16:45

Vice ColoColo napisao:
10 napisao:mora san se logirat

ne zove se ekipa mnk Kman nego mnk Kman FOTOKOPIRNICA TEMPERA tako da, molin lipo, ubuduce di god se pise da se tako i oslovljavamo

fala

Dva puta te se spomene u tekstu (po dobrome) i ti se bunis :)
Zezam se. Svi ovi nasi pokusaji medijskog eksponiranja su upravo motivirani zeljom da olaksamo pronalazak sponzora nasim ekipama, a nadamo se kad bude malo bolja gospodarska situacija da bismo mogli privuc i sponzore udruge kao cijeline.
Zato je ovo ozbiljan propust i s pravom se ljutis. Ja ti se ispricavam, to je iskljucivo moja greska, ja sam provjerava tekst prije nego sta sam ga posla gore.

Ja sam autor teksta i 100% stojim iza svega napisanog. Ime ekipe sam vam "na svoju ruku" skratio jer je ipak malo predugo, ali ako vam to stvarno smeta vodit ću računa o tome da se ubuduće ne ponovi. Ispričavam se u svoje osobno ime, nemojte zamirit.
<<

PAGO

Član

Post 26 pro 2010, 16:47

Vice, zašto još nije objavljen izvještaj sa zadnjeg kola 1.lige mladih?
Posla sam ti ga davno... :(
<<

Englez

Novi član

Post 02 vel 2011, 17:32

Drugi ponedjeljak je na rasporedu derbi cijelog UMN-a Celent-Strožanac.

Kao pratitelj prve lige mladih predložio bi nekakvi atraktivniji termin od 16:00h , npr. 19:00h ili 20:00h. Mislim da bi tribine bile pristojno popunjene.
<<

josip_radic

Stari član

Post 03 vel 2011, 00:09

Slažem se, ali uvijek postoji ono ali. Na početku sezone sve su ekipe dobile raspored igranja po terminima svakog kola pojedinačno tako da svaka ekipa igra svaki termin 4 puta godišnje (osim jednog termina koji igra 2 puta godišnje) te također da niti jedna ekipa ne igra prvi ili drugi termin dva tjedna za redom niti jednom u sezoni. Vjeruj mi, za to izraditi trebalo je utrošiti jako jako puno vremena i konačno smo u tome uspjeli tako da zaista više nemamo nikakvih prigovora ekipa tipa npr. "zašto netko igra treći termin, a ja peti, ili zašto sam ja igrao 3 outa 1.termin, a ona tamo ekipa jedanput..." i tome slično.
Svaka promjena termina odigravanja te i bilo koje utakmice (osim u zadnja 2 kola prvenstva koje smo i napomenuli na plenumu ekipa) bi možda kod nekih opet uzrokovala postavljenja pitanja toga tipa. Ipak ako će se ekipe lige složiti (u prvom redu Strožanac i Celent) o zamjeni tog termina, prvi to pozdravljam. Sada ću Ozrenu poslati mail da konataktira ekipe 1.lige mladih i temeljem njihovog mišljenja i odgovora donese odluku o promjeni odnosno nepromjeni termina utakmice Celent - Strožanac.
<<

Antipiros_šile

Novi član

Post 18 vel 2011, 09:58

prijedlog za Vicu Colo Colo..
jucer me ozren pita dali mozemo odigrat utakmicu protiv vas ovu subotu i ja sam mu dao potvrdan odgovor ali kasnije sam ustanovio da nas nece bit,konkretno imam samo tri sigurna igraca koja ce doc..zovem ozrena na mob jucer i danas,poslao sam mu i email ali jos nema odgovara pa bih te molio da ti to ispitas jer nema smisla da se igra ako nema igraca..
Hvala
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 18 vel 2011, 13:55

Antipiros_šile napisao:prijedlog za Vicu Colo Colo..
jucer me ozren pita dali mozemo odigrat utakmicu protiv vas ovu subotu i ja sam mu dao potvrdan odgovor ali kasnije sam ustanovio da nas nece bit,konkretno imam samo tri sigurna igraca koja ce doc..zovem ozrena na mob jucer i danas,poslao sam mu i email ali jos nema odgovara pa bih te molio da ti to ispitas jer nema smisla da se igra ako nema igraca..
Hvala

Zva me Ozren, prista sam na odgodu...
<<

Antipiros_šile

Novi član

Post 18 vel 2011, 14:03

Vice ColoColo napisao:
Antipiros_šile napisao:prijedlog za Vicu Colo Colo..
Hvala

Zva me Ozren, prista sam na odgodu...

ok hvala ti na odgovoru
<<

Vinnie Jones

VIP član

Post 09 svi 2011, 15:06

SVIM VODITELJIMA EKIPA 5-ih LIGA!!!

U sridu 11.05. u 19h je sastanak svih voditelja 5-ih liga u svečanom salonu vel. dvorane Gripe.Bit sastanka je da se pokušamo dogovorit i donijeti odluku gdje bi se sljedeće sezone trebale odigravati utakmice 5-ih liga.Predsjednik UMN-a će pred nas izaći sa (koliko znam) više ponuda od kojih su 3 ozbiljne: Tereni na Karepovcu(Frane Bućan),teren na FESB-u i teren na Spinutu(studentski dom)!Na nama je da glasamo za najkvalitetniju imajući u vidu sve aspekte ponude.Od sigurnosnih,preko higijenskih pa do svih drugih uvjeta koji ruku na srce na sadašnjim terenima ne zadovoljavaju ni minimum minimuma.Bilo bi dobro da se odazovu svi voditelji da ne bi poslije bilo priča KAKO NAM NEKO DRUGI KROJI SUDBINU ZA NAŠE NOVCE!
Iz saveza su obećali da će kontaktirati telefonski svakog voditelja ponaosob ali izgleda da su ili zaboravili ili imaju puno posla pa molim voditelje da se kontaktiraju između sebe kako bi došli u što većem broju!!!
<<

josip_radic

Stari član

Post 09 svi 2011, 16:03

Koliko ja znam svi voditelji 5B lige su jučer dobili pismenu obavijest. Kako se 5A nije igrala ovaj vikend svi voditelji su kontaktirani u petak 06.05 (odnosno takvej je odluka Upravnog odbora pa se nadam da je izrealizirana).
Kao što je i obećano na dan plenuma 11.05. po jedna osoba za kontakt svake ekipe će biti još jednom pozvana da se podsjeti na plenum... Kako je rečeno, tako je i učinjeno, a tri ponude postoje i biti će vam date na uvid. O ostalim terenima nismo raspravljali, niti prikupljali ponude jer je na prošlom plenumu dogovoreno i skrenuta nam pozornost i pažnja na ova 3 koncesionara.
Lijepi pozdrav i vidimo se u srijedu!
<<

Vinnie Jones

VIP član

Post 20 lip 2011, 20:22

Kao prvo čestitke svim prvacima i onima šta su izborili prolaz u viši rang a posebno ekipama iz 5A lige u ime ekipe DDK Lokve!!!

Lokve sa posebnim zadovoljstvom isčekuju novu sezonu i nadaju se da FESB neće moći u zadanom roku(01.08.) ispuniti sve uvjete te da će se sljedeća sezona odigrati na najboljim terenima u gradu,terenima NK Turnovac vlasnika g. Frane Bućana.Da su to najbolji tereni u gradu potvrđuje i činjenica da je Zagrebačka pivovara u suradnji sa HNS-om odlučila svoj Ožujsko kup za grad Split održati upravo na spomenutim terenima i to 01. i 02.07.! DDK Lokve su također jedan od 32 sudionika Ožujsko kupa za područje Splita!!!
Još jednom izražavamo žaljenje što je odaziv voditelja na ponovljeni plenum na kojem se odlučivalo o mjestu odigravanja 5-ih liga za sljedeću godinu bio mizeran!Neki ljudi više vole kritizirat ostale nego sudjelovat i donosit odluke.

Ali evo vam prilike da to popravite i učinite dobro djelo na kojem će vam mnogi bit zahvalni :

KLUB DRAGOVOLJNIH DARIVATELJA KRVI LOKVE prigodom dana župe Sv.Petra i dana kotara organizira TRADICIONALNU AKCIJU DARIVANJA KRVI koja će se održati 01.07.(petak) u prostorijama gradskog kotara Lokve(Šižgorićeva 5) u trajanju od 09 - 13h!

Čeka vas ugodno druženje sa vašim domaćinima uz obrok zahvalnosti(sir,pršut,meso s gradela,kolače,sokove,domaće vino...itd.)!

DARIVATELJI KRVI SU NACIONALNO BLAGO SVAKE DRŽAVE.DARIVANJEM KRVI SPAŠAVATE ŽIVOTE!!!
<<

Vinnie Jones

VIP član

Post 06 kol 2011, 18:16

OBAVJEST SVIM VODITELJIMA EKIPA 5.A I 5.B LIGE !!!

Kako je prošao 01.08. a naše rukovodstvo(predsjednik J.Radić) nije našlo za shodno da nas obavjesti gdje će se ove godine odigravati 5-e lige,koristim priliku da informiran sve zainteresirane šta se sve dogodilo u međuvremenu od plenuma 5-ih liga pa do danas.Na plenumu voditelja 5-ih liga je dogovoreno da se da šansa FESB-u na način da koncesionar(CTS) do 01.08. ispuni sve uvjete da se 5-e lige mogu odigravati na spomenutom terenu.Uvjeti su bili da koncesionar napravi 4 svlačionice,obloži zid ispod tribine radi sigurnosnih razloga,popravi oštećenja na ogradama,eventualno pomakne aut-linije,u dogledno vrijeme da napravi klupski kafić...itd!Došao je i 01.08. i ja sam osobno otišao do terena na FESB-u da vidim je li koncesionar napravio dogovoreno.Kad tamo stoje 4 kontejnera opiturana zelenom bojom.Ušao sam u dva kontejnera i vidio da su u njima radovi.Postavljene su bile tuš kade i dovodne i odvodne cijevi.Nigdje bojlera,tuševa,pločica,klupa,vješalica.
Samo knauf i prašina.Čak ni zid ispod tribina nije obložen a kamoli šta drugo.Bilo mi je drago da koncesionar nije ispunio uvjete jer je to značilo da će se lige igrati na Karepovcu kod Frane Bućana jer je to za nas puno bolja opcija.Naime Josip Radić je dogovorio sa Franom Bućanom i čoviku dao riječ da ako do 01.08. FESB ne ispuni sve uvjete da onda 02.08. upravni odbor UMN-a dolazi na Karepovac na potpisivanje ugovora za sljedeću sezonu.Čak sam i osobno zvao g.Radića i OSTAO ŠOKIRAN.Na moj upit gdje ćemo dogodine igrati ligu g.Radić mrtav hladan odgovara:
na FESB-u!Na moje pitanje zašto na FESB-u kad nije ispunjen ni jedan uvjet g.Radić odgovara da su svlačione gotove.Kad sam mu rekao da nisu gotove jer da sam bio u njima g.Radić odgovara da je on bio u njima i da je sve gotovo.Ja mu odgovaram da sam bio u kontejnerima broj 2 i 3 i da išta nije gotovo.Na to g.Radić odgovara da je on bio u kontejnerima broj 1 i 4 i da je sve gotovo.Videći ironiju i shvativši da ovdje j... lud zbunjenoga prekinuo sam razgovor.NIŠTA MI NIJE BILO JASNO!!!Pomislio sam da koja sam ja budala bio misleći da će g.Radić i upravni odbor stvarno raditi na podizanju kvalitete lige i da će održati riječ i da neće podilaziti nikome i da će gledati interese nas koji plaćamo 9000kn ligu a ne svoje osobne.Stvarno sam RAZOČARAN gospodinom Radićem.Da vam malo približim situaciju.Na papiru koji smo dobili na plenumu voditelja piše-citiram:"Trenutno stanje na FESB-u ne zadovoljava naše potrebe.Stvarno stanje ćemo vidjeti tek 01.08.!Nužno je u ugovor ubaciti uvjet da svi sadržaji moraju biti gotovi do 01.08. inače dogovor otpada."!Moram li reći da je ovaj papir potpisao predsjednik upravnog odbora UMN-a g.Josip Radić ??? 01.08. ako sve bude gotovo da se sutra može igrati liga onda ćemo potpisati ugovor.To su također riječi g.Radića izrečene na plenumu.To su isto ponavljali i ostali članovi upravnog odbora! g.VICKO DORIĆ tkđ. član upravnog odbora ide još dalje pa na forumu 5.A Lige mladih str.34 možete pročitati njegovu izjavu od 16.04.2011.(11:51:41h)-citiram:"Nećemo donosit odluke na temelju obećanja.Ja ću osobno inzistirat da se sva obećanja moraju završit debelo na vrime.U trenutku kada se odlučimo i potpišemo ugovor sve mora BITI TU!!!".Sada ja pitam g.Vicu šta je sa njegovim obećanjem i inzistiranjem.S obzirom da je g.Vice uposlenik FESB-a sada vidim da nisam uzalud postavio pitanje na plenumu hoće li se on naći u sukobu interesa kad kao uposlenik FESB-a zagovara teren na FESB-u kao moguće rješenje??? PITAM GOSPODU J.RADIĆA I V.DORIĆA: ZAŠTO STE IZAŠLI U SUSRET KONCESIONARU FESB-a(CTS-u) I DALI MU VREMENSKI KREDIT I PRODUŽILI MU ROKOVE DO SAMOG POČETKA LIGE? ZAŠTO STE MU UOPĆE PRODUŽILI ROK ZA ITI JEDAN DAN KAD JE DOGOVOR BIO DA SE PRIKLONIMO ALTERNATIVI(Karepovcu) AKO FESB NE ISPUNI UVJETE DO ZADANOG ROKA???Zasigurno imate neki razlog.Samo bi bilo žalosno ako imate nekoliko tisuća razloga!!!ŠTA RADE OSTALI ČLANOVI UPRAVNOG ODBORA??? Jeli ikoga briga za nas sudionike liga koji plaćamo masne novce za ligu a vi nam nudite ledinu s KONTEJNERIMA.Liga veterana se igra u dvorani i košta 9400kn,a naša košta 9000kn a vi nas šaljete u 4 stara kontejnera koja NISU NI UZEMLJENA(osobno provjerio) tako da netko može stradat od groma ili strujnog udara.Riči g.Radića su također bile da u obzir dolazi samo čvrsti objekt a sad nas gura u kontejnere poput bauštelaca.Meni je stvarno muka od njegove silne brige za naše interese.Žao mi je što sam glasao za njega i pojedine članove upravnog odbora jer su izigrali moje povjerenje i pokazali da NISU LJUDI OD RIČI I DA SU IM VAŽNIJI OSOBNI INTERESI NEGO INTERESI NAS KOJI TU LIGU PLAĆAMO.Kako g.Vice reče-citiram(forum 5.A liga mladih,34str.,17.04.2011.):"Sve radimo sa ciljem da stvorimo šta bolje uvjete za igru,kako bi nam bija šta veći gušt igrat"! MOŠ MISLIT !!!
Jedan od članova upravnog odbora(g.Mimica) je bio na FESB-u 02.08. i vidio kao i ja da ništa nije ni blizu gotovo.Na upit od strane čovjeka koji vodi terene na FESB-u da zašto to gleda rekao mu je da je on član upravnog odbora i da kao jedan od onih koji odlučuju gdje će se ove godine igrati mora vidjeti kakvo je stanje stvari.Na to mu voditelj FESB-ovih terena odgovara-citiram: Zar već nije odlučeno?Čudeći se jer je mislio da je FESB sigurno dobio ligu.S obzirom da se upravni odbor nije sastao pa samim time ni donio odluku pomalo je jasno odakle vitar puše i čini mi se da neki pojedinci sebi uzimaju za pravo donositi odluke i davati obećanja u tuđe ime.
Gospodo igrači prošetajte se do FESB-a i uvjerite se sami gdje bi se cijelu ovu godinu trebali svlačit i tuširat,po kakvim šupama(kontejnerima).
Ma da su kontejneri s 5 zvjezdica( A VIRUJTE DA NISU) još uvik su kontejneri a to je prejadno s obzirom na cijenu lige.
Šta se tiče g.Radića i g.Dorića njima poručujem da bi dana rič tribala bit svetinja.Kako je jednom prigodom rekao g.Radić-citiram:"meni je Zlatko Vujović dao riječ i prevario me.Ja odsad neću više nikome virovat na rič nego tek kad vidim da je napravljeno".E pa čini mi se da opet radite istu grešku g.Radiću!Ali zato ja znam da JA VAMA VIŠE SIGURNO NEĆU VIŠE VIROVAT NA RIČ!!!
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito