FAQ  •  Registracija  •  Login

Garaža Pujanke

<<

IRA

Česti član

Post 26 ožu 2012, 20:54

WITSCHGE napisao:
IRA napisao:moramo se malo sprdat, forum je posta pre ozbiljan, ovo su male igre riječi na relaciji garaža-mosećka

nemoj zahladit odnose IRA da nebi predsjednik stopira transfere

maaa je mi smo prijateljski klub, al teško od transfera išta zeznut je predsjednik igrač vidi on da nemože bez kEcunaraca :)
<<

josip_radic

Stari član

Post 26 ožu 2012, 23:28

Pa dragi moji Kocunarci, jasno je kao dan da se bez svakoga može. Zar ovoliko godina postojanja, ne pokazuje neke stvari?
Sa ili bez Kocunaraca, Garaža će i dalje broditi, u to ne trebate sumnjati. Na obzoru se polako pojavljuju neka nova lica, a ova stara polako, ali sigurno odlaze u ropotarnicu povijesti. Nisu ni prvi, a ni zadnji koje zadesiše ta sudba u našoj maloj skromnoj ekipici. Ipak neki su mogli možda i pomoći, ali nisu voljni. Međutim, to nije moj (a stoga ni Garažin) problem, već njihov.
Nova lica, nove priče, sve ispočetka, ali nema veze, meni je još uvijek sve ovo jedan veliki gušt. Kad ne bude više toga zadovoljstva, znati ćete, budite bez brige.
A sada spavanje, jako težak dan sam danas izdržao, ne bih ga poželio nikome... Nismo svi isti, neke neke stvari pogode više, neke manje. Puno stresa danas za mene i to sa 3 različite strane.
Ali biti će bolje jer rekla bi Scarlett O’Hara: "Sutra ću misliti o tome. Na kraju krajeva, sutra je novi dan..."
<<

WITSCHGE

VIP član

Post 27 ožu 2012, 09:59

josip_radic napisao:Pa dragi moji Kocunarci, jasno je kao dan da se bez svakoga može. Zar ovoliko godina postojanja, ne pokazuje neke stvari?
Sa ili bez Kocunaraca, Garaža će i dalje broditi, u to ne trebate sumnjati. Na obzoru se polako pojavljuju neka nova lica, a ova stara polako, ali sigurno odlaze u ropotarnicu povijesti. Nisu ni prvi, a ni zadnji koje zadesiše ta sudba u našoj maloj skromnoj ekipici. Ipak neki su mogli možda i pomoći, ali nisu voljni. Međutim, to nije moj (a stoga ni Garažin) problem, već njihov.
Nova lica, nove priče, sve ispočetka, ali nema veze, meni je još uvijek sve ovo jedan veliki gušt. Kad ne bude više toga zadovoljstva, znati ćete, budite bez brige.
A sada spavanje, jako težak dan sam danas izdržao, ne bih ga poželio nikome... Nismo svi isti, neke neke stvari pogode više, neke manje. Puno stresa danas za mene i to sa 3 različite strane.
Ali biti će bolje jer rekla bi Scarlett O’Hara: "Sutra ću misliti o tome. Na kraju krajeva, sutra je novi dan..."

Misliš,danas ćeš mislit o tome jer već je prošla ponoć kad si pisa :)
Najvjerniji UVIJEK DOLAZE I OSTAJU.....
<<

cile

Česti član

Post 27 ožu 2012, 13:41

IRA napisao:
josip_radic napisao:
IRA napisao:josip VELIKI XIV

ne, ne, nisam ja apsolutist, tako da ne bih kazao da sam ja josip XIV već josip I. većina prvih kroz povijest se nije pokazala previše oštrima, a garaža se vodi demokracijom...

Demokracija u garaži bi izgledala otprilike ovako:

Jozo: "PAVE ZAŠTO NISI ISTRČA NA DRUGU"?? (velika slova jer se dere)

Pave: "ali jozo ja san mislija"... Jozo: (prekida rečenicu Pave) "PAVE IZAĐI VANKA!"

Otprilike tako bi izgleda mali prikaz demokracije, pujankaških apsolutista ramzesa I :) :) :cool:

e ovo je vjeran prikaz demokracije koja egzistira unutar garaže!
:D

al razumin ja jozu, on je načitan momak, pa se vjerno drži jednog orwellovog citata...
a on ide ovako:
"sve životinje su rođene jednake, ali su neke jednakije od drugih."
:p
<<

WITSCHGE

VIP član

Post 28 ožu 2012, 13:08

cile napisao:
IRA napisao:
josip_radic napisao:ne, ne, nisam ja apsolutist, tako da ne bih kazao da sam ja josip XIV već josip I. većina prvih kroz povijest se nije pokazala previše oštrima, a garaža se vodi demokracijom...

Demokracija u garaži bi izgledala otprilike ovako:

Jozo: "PAVE ZAŠTO NISI ISTRČA NA DRUGU"?? (velika slova jer se dere)

Pave: "ali jozo ja san mislija"... Jozo: (prekida rečenicu Pave) "PAVE IZAĐI VANKA!"

Otprilike tako bi izgleda mali prikaz demokracije, pujankaških apsolutista ramzesa I :) :) :cool:

e ovo je vjeran prikaz demokracije koja egzistira unutar garaže!

al razumin ja jozu, on je načitan momak, pa se vjerno drži jednog orwellovog citata...
a on ide ovako:
"sve životinje su rođene jednake, ali su neke jednakije od drugih."

hahahah hah gotovo je El prezidentiko je upa u žrvanj i neće tako lako van... :lol:
<<

josip_radic

Stari član

Post 28 ožu 2012, 21:17

"Neke knjige treba okusiti, druge progutati, a samo neke sažvakati i svariti."
Ja bih još dodao da neke treba jednostavno preskočiti i zaobići.
Cile moj, prošlo je vrijeme revolucija, staljinizama...
Zadnja izmjena: josip_radic; 28 ožu 2012, 21:17; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

cile

Česti član

Post 01 tra 2012, 15:12

josip_radic napisao:"Neke knjige treba okusiti, druge progutati, a samo neke sažvakati i svariti."
Ja bih još dodao da neke treba jednostavno preskočiti i zaobići.
Cile moj, prošlo je vrijeme revolucija, staljinizama...

možda je "životinjska farma" prošlost, al "1984."-a je naša realnost...
možda san triba neki drugi orwellov citat stavit...
al to ću drugi put!
<<

svilaja1508

VIP član

Post 01 tra 2012, 21:56

josip_radic napisao:Naravno, svatko tko misli na igralištu davati sve od sebe je dobrodošao ako može fizički davati to što se traži... Međutim problem bi predstavljao još jedan Kocunarac, bila bi to već kolonija, tako da to teško zasada dolazi u obzir. Ali mora se priznati da su Garažisti od ratnika postali plačljivci...
A i Stina se raspukla i to ne samo na pola... :):):)

jeli se zapita voditelj garaže zašto su mu graniti postali pukotine,,ima li tu krivice u njemu,,
zasto je veliki pipi ,,stina,,itd izgubili volju za balunom
uvijek ć
SVILAJA ;ČISTI ZRAK I MIR
<<

josip_radic

Stari član

Post 01 tra 2012, 23:44

Ostarili su. A kad čovjek ostari počme gubiti volju. To je vidljivo i iz ovog primjera.
<<

svilaja1508

VIP član

Post 03 tra 2012, 19:20

josip_radic napisao:Ostarili su. A kad čovjek ostari počme gubiti volju. To je vidljivo i iz ovog primjera.

naravno uvijek su na pujankama krivi igraci
josip voditelj nedodirljiv
znaš da da te ja poštivam,,
ali,,,,,,,,,dobro su neki garažisti napisali,,podrška moja
uvijek č..
Zadnja izmjena: svilaja1508; 03 tra 2012, 19:32; ukupno mijenjano 1 put/a.
SVILAJA ;ČISTI ZRAK I MIR
<<

josip_radic

Stari član

Post 03 tra 2012, 19:37

U Garaži se držimo one: Lakše je promijeniti cijelu momčad, nego trenera...
Nismo mi kao ovi moderni klubovi koji stalno mijenjaju trenere :):)
<<

IRA

Česti član

Post 03 tra 2012, 23:35

josip_radic napisao:U Garaži se držimo one: Lakše je promijeniti cijelu momčad, nego trenera...

Oćemo povratak velikog MIŠE SIVRE, idejnog začetniga, utemeljitelja, osnivača, revolucionara, doli sadašnje vodstvo, Mišo vrati se
<<

WITSCHGE

VIP član

Post 04 tra 2012, 11:54

IRA napisao:
josip_radic napisao:U Garaži se držimo one: Lakše je promijeniti cijelu momčad, nego trenera...

Oćemo povratak velikog MIŠE SIVRE, idejnog začetniga, utemeljitelja, osnivača, revolucionara, doli sadašnje vodstvo, Mišo vrati se

tako ćeš rušit i našu upravu,a treniraš na garažinoj.
<<

josip_radic

Stari član

Post 05 tra 2012, 11:56

Kako odvažno. Odmah za prvi put, pokušaj revolucionarnog rušenja najmoćnije malonogometne utvrde... Ne ide to baš tako...
Bilo bi ti bolje da si za prvi put zagrizao manje tvrdi komad kruha... Prvo trebaju narasti pa ispasti mliječni zubi pa tek onda dolazimo do trajnih zubiju... Nije to baš kratkotrajan proces.
Zadnja izmjena: josip_radic; 05 tra 2012, 11:56; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

cile

Česti član

Post 13 tra 2012, 14:57

odi se priča o revoluciji!
a ne misli se na tele 2 tarifu!
PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito