FAQ  •  Registracija  •  Login

pitanje

<<

PigBrother

Novi član

Post 21 lis 2008, 06:57

ovako...Mene zanima kako mogu doc do nekog kluba...Sad mi e na prvom mjestu treniranje jer sam cuo da se vise nemoze priavit jer je liga pocela.Pa me zanima ima li koji klub koji treba golmana.
<<

pivnica_karlo

VIP član

Post 21 lis 2008, 08:50

PigBrother napisao:ovako...Mene zanima kako mogu doc do nekog kluba...Sad mi e na prvom mjestu treniranje jer sam cuo da se vise nemoze priavit jer je liga pocela.Pa me zanima ima li koji klub koji treba golmana.

bez obzira sto je vec pocela sezona, mozes se registrirati za bilo koji klub....uvijet je da nisi igrao ove sezone za niti jedan drugi klub u UMN-Split i nema nikakvih problema.
Mi imamo samo jednog golmana i ne bi bilo lose da imamo i drugoga....jedino mi ti zasad nigdje ne treniramo....samo igramo utakmice....pa ne znam koliko ti to odgovara - biti drugi golman i bez treninga....eto razmisli
<<

PigBrother

Novi član

Post 21 lis 2008, 14:55

a jel problem sta imam 17 godina?
<<

svilaja1508

VIP član

Post 21 lis 2008, 15:06

PigBrother napisao:a jel problem sta imam 17 godina?

sa 16 g možeš se registrirati i braniti..moja ti je preporuka da ideš u ekipu kaja nema vratara,,a u splitskim ligama ih ima dosta samo trebaš biti strpljiv i netko če se javiti........
uviiiiiiijek tvrdo č.
SVILAJA ;ČISTI ZRAK I MIR
<<

PigBrother

Novi član

Post 21 lis 2008, 16:35

uredu...ako ko zna neku ekipu neka slobodno napiše.
pivnica_karlo malo sam cita po vasem blogu i vida sam da ste u 1.lizi (ako sam dobro prcita) pa mi e malo glupo odma upast u neki klub koji je mđu boljima volio bi zapocetak u neku manju ligu.
Zadnja izmjena: PigBrother; 21 lis 2008, 16:39; ukupno mijenjano 1 put/a.
<<

pivnica_karlo

VIP član

Post 21 lis 2008, 18:17

PigBrother napisao:uredu...ako ko zna neku ekipu neka slobodno napiše.
pivnica_karlo malo sam cita po vasem blogu i vida sam da ste u 1.lizi (ako sam dobro prcita) pa mi e malo glupo odma upast u neki klub koji je mđu boljima volio bi zapocetak u neku manju ligu.

ma mi smo ti loši, a golmani nam imaju pune ruke posla....he,he....je u prvoj smo lizi....možda bi triba poslušat svilaju i nać klub di ćeš stalno branit....nije važno koja liga.
<<

PigBrother

Novi član

Post 21 lis 2008, 18:42

a jel zna možda ko koji klub?
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 22 lis 2008, 09:49

PigBrother napisao:a jel problem sta imam 17 godina?

Da bi se registrira moraš imat osobnu. A šta se tiće ekipe, pa valjda imaš kojeg prijatelja šta igra ligu? Dogovori se za koji trening, golmani su tražena roba, brzo ćeš nać ekipu čin se malo zavrtiš u tom điru...
<<

PigBrother

Novi član

Post 22 lis 2008, 13:28

a da imam priatelja nebi ovdje pita :( a raspitat cu se jos malo...
<<

ponistra

Član

Post 22 lis 2008, 13:43

mala digresija al evo vezano je za golmane.

golmanima je UVIK najteze:
1. branit moze samo jedan ako si rezerva a prvi brani dobro onda grijes klupu dok ovi debelo ne usere
2. mozes obranit 100 situacija u utakmici ali ako si prmija 1 gol nitko ti nece spomenit obranjene situacije vec samo gol (u 90% ekipa je tako)
3. golman je zadnja karika obrane, obrana moze propustat ka sito ali golman je taj iza kojeg zadnjeg prođe balun
4. golman je dobar koliko i obrana (cast iznimkama)

malo je van teme ali eto cisto o golmanima se malo prica a jos manje ih se cijeni.
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.''
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
<<

Vice ColoColo

VIP član

Post 22 lis 2008, 13:52

ponistra napisao:mala digresija al evo vezano je za golmane.

golmanima je UVIK najteze:
1. branit moze samo jedan ako si rezerva a prvi brani dobro onda grijes klupu dok ovi debelo ne usere
2. mozes obranit 100 situacija u utakmici ali ako si prmija 1 gol nitko ti nece spomenit obranjene situacije vec samo gol (u 90% ekipa je tako)
3. golman je zadnja karika obrane, obrana moze propustat ka sito ali golman je taj iza kojeg zadnjeg prođe balun
4. golman je dobar koliko i obrana (cast iznimkama)

malo je van teme ali eto cisto o golmanima se malo prica a jos manje ih se cijeni.

E pricaj mi...
<<

jmijac-4

VIP član

Post 22 lis 2008, 15:34

golman je možda pojedinačno najvažniji igrač malonogometne momčadi i ponistra sve to stoji ali:
golman mora znat čitat igru(ne stajat cilu utakmicu na crti)
golman mora znat bacat balun(inače bi svi sa refleksima stajali na branci)
golman mora bit najglasniji igrač poslije voditelja(ima najbolju perspektivu igre)
ja golmanima skidam kapu,jer triba bit luđak za stat na branku.Al nemore svako bit golman.
Živija profesionalni amaterizam!:cool:
<<

ponistra

Član

Post 22 lis 2008, 16:24

jmijac-4 napisao:golman je možda pojedinačno najvažniji igrač malonogometne momčadi i ponistra sve to stoji ali:
golman mora znat čitat igru(ne stajat cilu utakmicu na crti)
golman mora znat bacat balun(inače bi svi sa refleksima stajali na branci)
golman mora bit najglasniji igrač poslije voditelja(ima najbolju perspektivu igre)
ja golmanima skidam kapu,jer triba bit luđak za stat na branku.Al nemore svako bit golman.

ti si navea kakve kvalitete golman triba imat a to nema veze s ovim o cemu san ja prica.

da se razumimo ovo sta si ti napisa sve apsolutno stoji, di triba potpisat?

ali opet kazen nismo pricali o tome koje kvalitete golman triba imat nego san navea ruznu stranu golmanskog zanata odnosno tija san rec da je totalno nezahvalno bit golman!
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.''
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
<<

jmijac-4

VIP član

Post 22 lis 2008, 18:34

nemore golman očekivat da ga se cijeni samo na temelju obrana.jer niko nemore sve obranit.pa zato ovim kvalitetama šta sam ja navea more nadomjestit eventualne greške obrane a i momčad više cijeni golmana koji zna igru.al sve u svemu,jebeš momčad koja sere golmanu,uvik triba dat gol više nego šta primiš!
Živija profesionalni amaterizam!:cool:
<<

forza morocco

VIP član

Post 22 lis 2008, 22:36

Ma oba ste u pravu 100%...
Sljedeće

Vrati se na: Općenito